| disw a întrebat:

mi-am facut un mic filmulet cu windows movie maker...si as vrea sa. l bag pe facebook. dar nu merge.nu stiu de ce.imi puteti spune alt program de facut filmulete(si siteul de unde pot sa-l descarcbig grin) din poze si muzica...sau sa-mi spuneti macar cum as putea sa bag filmuletul acela pe facebook?

2 răspunsuri:
| KlaudyaAddha a răspuns:

Mai bine pui filmuletul pe youtube(sau pe orice alt site cu video-uri), si de acolo pui pe facebook link-ul.Asta ca sa nu-l mai faci inca odata. happy

| ioncreanga_9327 a răspuns:

Pai poti sa faci cu CamStudio de aici il dowlandezi http://camstudio.en.softonic.com/ e foarte usor de folosit. FUNDA:s?