| MariXD a întrebat:

Deci, care a fost cea mai groaznica intamplare din viata voastra?

2 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Am fumat in buda la scoala. Stiau toti colg care erau ff paraciosi, iar directoru a zis ca exmatriculeaza daca prinde sau atunci cand s-a dat un mosneag la mine sa vezi cum tragea de mine si faza proasta e ca e prieten de familie si am tinut secret vreo 3 ani. Nici acu nu stiu nimeni. Mi-e rusine sa zic asa ceva

| Miyukii a răspuns:

Pot s-o inventez?
Eram in clsa si toti aruncau obiectele aiurea!
Intra diriga:pampampam!
Boof, 3, 4 ne-a trantit in catalog, buf telefoane la parinti si atractia mareata:2 baieti pe-o fata, si buf incepe cearta, nebunie! Parintii sunt la scoala.S-a zis cu laptopurile de zilele noastre de nastere! Sau orice altceva!