| dasda a întrebat:

Care a fost cea mai groaznica intamplare a voastra cu baietii?

Răspuns Câştigător
| AndrA14 a răspuns:

Acuma 2 ani un baiat se dadea la mine... da eu nu il vedeam decat ca un foarte bun coleg...
apoi el s-a indragostit de verisoara mea, si faza e ca acum imi place si mie de el. da lui nu-i mai place de mine.straight face

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Saptamana asta.am cunoscut un baiat, suntem doar prieteni.si el se comporta ca si cum am fi impreuna. cel mai aiurea e ca el are 20 de ani, si eu 15 ani.imi da mesaje ca iese, se culca, cand se trezeste, etc.de parca m`ar interesa pe mine.si mai rau e ca vrea sa ne intalnim in continuare, si nu pot sa scap de el

| pixie_7635 a răspuns:

Cand am fost cu un baiat o saptamana si dp intr-o zi el m-a evitat si a inceput sa zica ca s- a despatit de mine peste tot(m am simtit cel mai prost atunci)

| Uw33Ty a răspuns:

Pfff ...baiatu care il plac nu m aplace...thinking greu offstraight face