| M3HappyKid a întrebat:

Care a fost cea mai groaznica zi din viata voastra? Si cum a fost, descrieti-osad

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am fost o persoana cu zambetul pe fata in orice moment, am avut prieteni/e, etc. Am fost cu fete am avut relatii cu ele si de fiecare data aparea o problema, am gresit si eu dar mai mult ele ca aveau pretentii si mi-am dat seama ca vor bani si nu le place sa puna din partea lor, unele m-au inselat altele mi-au spus la timp si au fost sincere. Prietenii erau dusmani care aveau ciuda si aveau invidie in orice moment cand eu eram fericit, i-am lasat si pe ei iar acum sunt singur si imi vad de viata mea, nu mai vreau sa aud de niciuna ca vrea sa iasa cu mine sau de viitori prieteni ca eu nu mai cred in nimeni doar in parinti.

| Elena1234456 a răspuns:

Ziua in care mi-am dat seama ca cea mai buna prietena nu da doi bani pe mine.M-am simtit groaznic, am vrut sa urasc si nu am putut, nu doresc nimanui asa cvea.

| Deny1333 a răspuns:

Eu am zile bune şi zile mai puţin bune. Nici una nu e cea mai bună sau cea mai rea, fiecare are câte puţin din bine şi rău.
Oricum, judecând după întrebarea pusă, nu cred că ar fi bine să citeşti poveşti triste când eşti şi tu, la rândul tău, tristă. happy

| Brittanie a răspuns:

Cand am luat in clasa a 5-a un 6 la Biologie la test.Cea mai mica notasad.Ei, asta a fost acum mult timp! Dar m-am simtit groaznic!

| moni_9070 a răspuns:

Era intr-o zi naspa de toamna. eram pe stop, am intarziat la prima ora deoarece nu mai aveam baterie la telefon si nu mi-a sunat alarma, am dat test la mate si nu am stiut nimica, nu aveam cheie sa intru in casa(in princcipiu sora mea trebuia sa fie acasa, iar ea era la o prietena) si o trebui sa merg pe jos cam 2 km pana la mama la lucru sa iau cheia acasa m-am uitat la tv, in incercat sa imi fac temele, m-am certat cu iubitu pentru ca nu am vrut sa ies in oras pentru ca eram cam obosita si am adormit.:-s

| liliana15 a răspuns:

Pai acum 2 saptamani am luat un 3 la mate si i.am promis lui mami k o sa il maresc si mierucuri am luat un 2...asa ca numai trec la mate niciodata.:-