| aliceXd a întrebat:

Deci, imi place de un baiat din clasa mea, el se comporta foarte dragut cu mine dar este genul care place mai multe fete, de exemplu mai mult de sapte fete, si eu nu vreau sa il plac pentru ca stiu ca am sa sufar dar pur si simplu nu pot sa ii rezist pentru ca este foarte dragut si innebunesc cand se uita la mine. Cum as putea sa il uit?

Răspuns Câştigător
| Danyka a răspuns:

Si de ce te gindesti la final pe cind nimic nici nu a inceput... faci o greseala. poate flirteaza el cu mai multe insa in serios cred ca o va lua doar pe una.si de ce sa nu fii tu aceea? gindeste-te bine, si vezi, daca merita pai bafta + conteaza si frumusetea exterioara dar nu vei putea comunica cu asa fel de oameni daca ii vei descoperi fata reala, care e ascunsa in interior!

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Eu iti zic sa te dai si tu la el, sa il cunosti mai bine, poate cine stie, si daca suferi asta e happy oricum viata este suferinta, si din greseli se invata. sa iti zic o chestie, daca nu cazi nu te ridici happy sau daca nu gresesti nu inveti. sa nu traiesti cu frica, daca incerc o sa sufar, asa nu vei incerca niciodata. mai bine sa profiti de ocazii, chiar daca sunt bune sau rele, chiar daca ajungi sa suferi.