| IubesteEa a întrebat:

Deci prietena mea cea mai buna l-a intrebat pe fostul meu iubit daca mai vrea sa fie cu mine el a zis ca nu stie ca se mai gandeste si sa vada cum ma comport adica cum sa ma comport? si i-a zis sa ma schimb sa nu fiu ca alte fete ce inseamna? eu sunt mai speciala?

Răspuns Câştigător
| RebbeeXd a răspuns:

Draga mea, daca prietenul tau vrea sa te schimbi pentru a fi cu el e un idiot![fara suparare]

Daca te iubeste si tine la tine vei fi speciala pentru el oricum. pai cum? sa nu fii ca alte fete? pai daca tine la tine prin ochii lui esti diferita! ca doar nu le iubeste pe toate!

P.S: mai bine ai vedea tu cum se comporta el, nu invers. Nu e el niciun mare Dzeu ca sa iti impuna tie reguli!

Ai grija de tine!:*:*:*:* deschide ochii nu mai te lasa amagita de d'astia...

2 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Adica... sa nu fii ca alte fete in sensul " sa te lasii rugata"... big grin nu ti-ai dat seama inca?

| IubesteEa explică:

Louise adica cum sa ma las rugata? am intrebat-o si pe oana si a zis sa nu cred in toate fetele care baga raca intre mine si el asa e?