| ChristinneVonD a întrebat:

FUNDA :*Buna deci am mare nevoie de ajutor sigh Imi place foarte mult de un baiat. Are aceeasi varsta ca si a mea. Sa va spun cum stau lucrurile : Peste 2 zile el o sa vina la mine acasa cu inca o prietena de-a mea:d El stie ca mie imi place de el ptc. o fata l-a intrebat fara acordul meu daca vrea sa fim impreuna. Ma rog oh go on Si el i-a spus acelei fete ca nu vrea, in schimb mi-a dat id unui prieten de-al lui care are 23 de ani si e din germania. Desi eu nu l-am crezut, prietenul lui mi-a spus cam asa :" fii sigura TE PLACE " Spuneti-mi si mie va rog cum sa ma comport cu el si ce atitudine ar trebui sa am joi adica ziua in care va veni la mine. P. S.: Nu o sa facem sex sau ceva de genuhappy

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu parea deloc innebunita dupa el, chiar indiferenta daca poti. Daca ii arati acum ca esti in limba dupa el o sa-i scada interesul.Asa sunt mai toti baietii.

Lasa-l si pe el sa iti arate ce simte si cum ar putea sa te cucereasca cu adevarat.Cunoaste-l mai bine, si abia apoi da verdictul: e bun sau nu pentru tine.Pana atunci tine-l ''in probe''hee hee.

Matusa mea are o vorba: ''Nu pune niciodata monopol pe un singur barbat''. Adica nu te gandi la un barbat ca ultimul,singura ta iubire,ultima speranta,pilonul tau in viata, etc.

Esti tanara, iubeste si respecta!

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Trebuie pur si simplu sa fi tu insati. Nu-ti face griji, imagineaza-ti ca este o zi, ca oricare alta. Tu dai prea mare importanta acestor lucruri, ceea ce nu e bine. Vorbiti despre ceva, uitati-va la filme etc.

| alexutza003 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te comporti natural du-te la el stati de vorba glumiti dai de inteles ca inca iti place de el atunci cand ramaneti singuri si cu siguranta daca ii place de tine iti va arata si el acest lucru bafta

| flor_4630 a răspuns:

Fii u insati! Comporta-te normal, fi o gazda primitoarewinking si atat.Nu inflori in ceea ce spui,ca s-ar putea sa te arzi mai tarziu. Daca te place si el, fi sigura ca o sa vrea sa te mai vada. Daca nu, asta e! Fruntea sus! Nu e ultimul baiat de pe glob.

| Caty_8634 a răspuns:

Nu trebuie sa fii disperata in legatura cu situatia de joi.Comportate normal, cum faci de obicei. Daca te place iti va cere el sa fii cu el. funda?