| kdnkdf a întrebat:

Deci prietenul meu tot ma enerveaza. Ca cica anul trecut de ce mi-a placut de alt baiat? Dar nici macar nu il cunosteam atunci, ca cica de ce jucam adevar sau provocare in a 5a? Cica nu vrea sa ma mai ierte ca a facut-o de prea multe ori...eu l-am iertat ca s-a dat la cea mai buna prietena a mea. iar el se supara ca am stat langa un baiat.crying. Nu stiu ce sa fac.si pe hol eu stau singura iar el doar se uita la mine. e foarte fitos.cum sa-i zic o replica tare care sa il atinga la sensibilitate? si sa ma ierte?

1 răspuns:
| madalina_3699 a răspuns:

Du-te la el si spune-i care e problema iate de el fal gelos tipa la el fa ceva big grin