| Chox a întrebat:

Desi raspund la anumite intrebari, raspunsul meu apare intarziat ( chiar daca eram prima, imi apare dupa alte comentarii ). Ce se intampla? :-s

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest site nu merge foarte repede, intelegi?
Chiar daca ai raspuns prima, raspunsul nu-ti apare imediat, dar punctele de primul raspuns tot le ai.happy

2 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Buna,
Uneori, pe site, nu mai apare daca respectiva intrebare primeste un raspuns sau nu. Poate fii si acest lucru daca ai inteles ce am vrut sa spun. Poate fii ceva si de la site, asa ca te sfatuiesc sa ii dai un mesaj administratorei site-ului sus acolo pe bara la contact si sa ii spui frumos si politicos ce se intampla. Ea te va ajuta!

Sper ca si eu te-am ajutat!
Numai bine!

| TeddyAn a răspuns:

Raspunsurile sunt "filtrate" iar apoi aprobate pana cand sunt postate. Desi iti arata ca ai raspuns prima, nu se stie cati au raspuns inaintea ta happy