| There a întrebat:

Salutareewinking. Am o problema, de cand sunt pe acest site... nu pot sa raspund la intrebari. Ce sa fac? Sunt anumite intrebari care imi sunt pe plac si... nu pot sa raspund. Ce se intampla? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă foloseşti Internet Explorer, înlocuieşte-l cu un alt browser!
Îţi recomand Google Chrome. Cu el n-ar trebui să mai ai probleme de acest gen.
Succes!

P.S. Ca dovadă: http://www.tpu.ro/......de-ce-sa/. Deci au mai avut şi alţii astfel de probleme, iar după schimbarea browser-ului acestea s-au rezolvat.

P.P.S. A, şi sper că ţi-ai confirmat deja adresa de mail. Dacă nu, caută un mesaj de la Echipa TPU în Inbox şi în Spam şi dă clic acolo, unde ţi se cere! Iar în câteva ore-zile vei putea să răspunzi liniştită. Succes! Numai bine!

| biu_9628 a răspuns:

Hm. asa mi s-a intamplat si mie cand vroiam sa dau rasp nu mergea iar apoi imi aparea ceva de genul confirma id! si dadeam acolo si confirmam ca e id meu si apoi am putut sa dau rasp scuze nu prea stiu sa explic desi sper ca ai inteles!