| Live.Laugh.Love a întrebat:

Doamne... o urasc pe hannah montana voi?

Răspuns Câştigător
| Larette a răspuns:

Penibila intrebare(nu isi are rostul) dar DA, o detest.

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mai mult ca voi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt andra si as dori sa va zic ca eu o iubeam mult mult pe hannah dar de cand am auzit ca se drogheaza mi-am pierdut toata increederea in ea. daca doriti sa-mi ziceti ceva mai scrrieti tot in acest site iar eu ma voi mai uita pe acest site

| Чернобыль a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu sunt tot cu numele de Andra! Imi placea mult inainte dar la fel ca tine cand am auzit ca se drogheaza, gata, am inceput sa o urascsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu mai tu o urasti si eu
din partea bea terog mai bine nu ar mai scoate capul an lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu acum o urasc pe hannah montana pentru ca stiti ca se drogheaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cheama aura si nu o urasc o uriasc ca se drogheaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut de miley, dar nu imi place ca se drogheaza si asta m-a facut sa o urasc la nebunie

| Чернобыль a răspuns:

Eu o urasc pentru ca se drogheaza, si e si tatuata

| NikolasXD a răspuns:

Hannah montana e in sangele meu

| ItDoesntMatter a răspuns:

O doamne! nu o suport! angry
hannah banana e de bebe

| Cars a răspuns:

Hannah Montana eu un Rock Star si nu inteleg de ce nu sustineti desenul? Puteti desamagi multi fani pentru ca vreti sa plece Hannah Montana nu fiti rai

| alexandrugeorgiana a răspuns:

Nu