| Flynn2001 a întrebat:

Urasc Hannah Montana! Nu o mai suport! De ce dau prostia asta pe Disney channel? Voi ce părere aveți?

24 răspunsuri:
| BiaBby a răspuns:

Unora le place, mai ales fetitelor care o copiaza mai ales stilul cum se imbraca. Nah acum fiecare cu gusturile lui happy

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Hahhah Montana e pentru fete.Nici mie nu-mi place de ea.Schimbă canalul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştii ce eşti tu?
Genul ăla de mucos care făcea labă când dădea ea din cur pe Disney şi acum, când au zis amicii tăi de labă că Hannah a început să sugă rău, vii pe TUP şi ne spui nouă că e naşpa. GTFO.

| Flynn2001 explică (pentru anonim_4396):

Nu vorbi așa urat. Am 11 ani, ok? Nu fac eu laba, orice ar însemna asta. Învață sa fi altfel cu copiii!

| neanderthalfararusine a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol,ea e fata mai!

| anonim_4396 a răspuns (pentru neanderthalfararusine):

Din avatar părea băiat.

| neanderthalfararusine a răspuns (pentru anonim_4396):

Aa,sau marog, cred ca e baiat laughing, scuze

| Flynn2001 explică (pentru neanderthalfararusine):

Nu sunt fata!

| Flynn2001 explică (pentru anonim_4396):

Sunt băiat!

| neanderthalfararusine a răspuns (pentru Flynn2001):

Da,m.am prins

| neanderthalfararusine a răspuns (pentru Flynn2001):

Nu stii ce.i aia laba?

| Flynn2001 explică (pentru neanderthalfararusine):

Bă da, da' nu mă interesează.

| Okami23 a răspuns:

E doar un serial
nu iti place nu te uiti
mie nu imi plac reluarile, asa ca nu ma mai uit pe Disney

| dodicuta a răspuns:

E si tampit pesonajul! Cine nu-si doreste fani, avere?!

| tlaura a răspuns:

Insfarsit cineva care e de acord cu mine happy
- ma plictiseste Hannah Montana big grin

| genTlemeNNN a răspuns:

Nu este chiar asa de naspa si eu ziceam urasc batausii wasaby dar cand m-am uitat prima oara mi-a placut incearca si tu si decide singur

| neanderthalfararusine a răspuns:

Offf,frate! Fiecare cu parerea lui! Sincer pe la 7 ani eram obsedata de ea, dar m.am saturat, insa nu spun tuturot asta.Cred ca esti tare plictisita sa pui intrebarea asta

| StephyMonster a răspuns:

Pur si simplu nu te uita, acum Miley nu mai e legata de Disney si episoadele s.au filmat in perioada 2006-2010!
Mie imi place doar ca nu ma prea uit ca fac alte lucruri,Batausii wasaby e cea mai mare porcarie, asa ca prefer serialele vechi ca Hannah, Magicienii, Jessie, Charlie etc.

| LiliJB a răspuns:

Nici mie nu-mi place Hannah Montana.Dar altora le place.Nu esti obligat sa-ti placa sau sa te uiti.
Mai nou nu pot sa-mi iau ochii din serialul Violetta.

| DoctorChucky a răspuns:

E o scarba colosala cu miros de euglene, ce stim de fapt de hannah cea cu sunci neomogene... cam asa ceva

| tachibanamei a răspuns:

Batausii Wasaby e ff misto insa hannah montana e o scarba colosala care se drogheaza pe net. Sincer si eu cred ca e o porcarie mare. Prefer Magicienii din Waverly Place, Selena Gomez e mult mai tare ca drogata de Miley pentru ca ea are o freza normala, nu se drogheaza si chiar are o voce buna ANTI HANNAH MONTANA (MILEY CYRUS)

| hkb52 a răspuns:

Eu cred ca esti un copil trist.
A fost filmat acum 100 de ani.
N-aveti viata.

| Flynn2001 explică (pentru hkb52):

Nu te înțeleg.