| denny_2973 a întrebat:

Doreste cineva sa fie reprezentant lady's? beneficiile sunt ok adica ai pana la 33% din comanda in plus preturile sunt mai mici decat la avon si la oriflame si atunci lume cumpara mai multe dar chiar daca preturile sunt mai mici calitatea e aceiasi, merita! pentru a te inscrie foloseste codul MMI5jG8O.

la prima comanda primesti si un set de testere

Răspuns Câştigător
| yinna a răspuns:

Eu am fost reprezentant avon si am lasat avonul pentru ladys e destul de bine...

3 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Tu nu vrei la avon?
produsele sunt mai cunoscute si mai bune!

http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/2.Reprezentant

ai datele mele de contact in stanga in cazul in care esti interesata!

| georgyya a răspuns:

Numele meu este Georgiana si sunt si eu reprezentant Ladys. Sunt destul de multumita. Cine doreste sa se inscrie o poate face contactandu-ma la repr_ladys@yahoo.com

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Vreau eu bagami adresa de mess: mary_love9822@yahoo.com