| x3Clover a întrebat:

Avon,Yves Rocher,Lady's, Oriflame sau?
Se merita reprezentant?
Funda cel mai bun raspunshappy

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
MAi bine la Lady's; iti ies mai multi bani. O fata care a fost si la Avon s-a lasat, pentru ca o plateau in produse si s-a dus la Lady's si e foarte multumita.

| x3Clover explică (pentru Adry05):

Am fost la Lady's (o firma de c.ac.at)->produse proaste, am comandat o nuanta de ruj mi-a venit alta culoare, corectorul(bani aruncati->nu se potrivea cu fondul de ten) si.a, si NUMAI EU COMANDAM, AM FOST SINGURUL CLIENT.
si prea multe creme(auzi una 3.20-ieftina dar proasta)si parfumuri cu tona. urasc Lady's acum nu stiu as merge pe altceva dar nu prea stiu ce.
Astept raspunsuri!

| Adry05 a răspuns (pentru x3Clover):

Nu stiu ce sa zic... Si eu am comandat de acolo si mi s-au parut ok. Daca vrei pentru calitatea produselor atunci iti recomand Avon.

| rüya a răspuns:

La Yves Rocher sunt produse de calitate, dar nu esti reprezentant propriu-zis. Normal ar trebui sa comanzi doar pentru tine, insa tu poti pune comanda si cu produse pentru altcineva. Nu primesti bani, dar ei isi rasplatesc cumparatorii prin cadouri destul de valoroase si oferte.

| erika13 a răspuns:

Dintre avon, yves rocher, lady's, oriflame, merita cel mai bine pentru castig-bani---oriflame[are reduceri la produse pina la 40%]si yves rocher pentru produse foarte bune dar castigi cadouri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti pitzy si nu ai bani se merita laughing

| kitty00 a răspuns:

Avon da si Life-care care e super bun.Merita in afara de oriflamewinking uneori s ar putea ca produsele sa nu iti vinawinking.

| MeePinkGirl a răspuns:

Nu nu nu. toti sunt niste hoti care vor sa traga pe noi sa le facem vanzari. Eu m-am ocupat cu avon`ul ink d la 16 ani. bani. din parti. Dpdv al banilor iti recomand Oriflame. dar nu de durata. incearca sa nu te implici prea tare... pentru ca toate aceste firme nu stiu cum sa profite mai mult de reprezentanti pe bani d rahat, si produse deja iesite din brand. ex avon. la oriflame este oarecum bine deoarece ai comision fix de 40% indiferent de comanda.