| denny_2973 a întrebat:

Doreste cineva sa fie reprezentant lady's? beneficiile sunt ok adica ai pana la 33% din comanda in plus preturile sunt mai mici decat la avon si la oriflame si atunci lume cumpara mai multe dar chiar daca preturile sunt mai mici calitatea e aceiasi, merita!winking pentru a te inscrie foloseste codul MMI5jG8O.
la prima comanda primesti si un set de testerewinking

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Poate sunt un pic imi scumpe produsele Orifalme, dar sunt mai de calitate, este o firma de prestigiu cu multa vechime pe piata. Asa ca decat mult si prost mai bine putin si bun, eu sunt de cativa anul la Oriflame si sunt foarte multumita

| georgyya a răspuns:

Cine doreste sa se inscrie ca reprezentant Lady's ma poate contacta la repr_ladys@yahoo.com
Numele meu este Georgiana.
Va astept.

| romaniidinafaratarii a răspuns:

Iti pot distribui reclame in caras-severin contra cost am firma sau colaborare distributie in exclusivitate
id mess romaniidinafaratarii