| cosmina_7159 a întrebat:

E adevarat ca daca faci sex, iti dispar cosurile de pe fata?

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Eu Am Facut SeX Si Nu Ati Dispar Toate Cosiurile Dupa Facta Pana La O Anumita Varsta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Eu Am Facut SeX Si Nu Ati Dispar Toate Cosiurile Dupa Facta Pana La O Anumita Varsta ...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Njt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la un organism la altul la alti dispar la alti nu se intampla nici-o schimbare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remedi impotriva cosurilor :
- apar la trecerea la adoloescenta cand se modifica anumite echilibre fizice si chimice; in functie de echilibrul organismului la unele persoane substantele daunatoare organismului se elimina prin urina sau sunt prelucrate de ficat, la altele se preiau in sange care cauta o cale de eliminare.
-spalati capul de doua -trei ori pe saptamana; substantele daunatoare organismului vor incepe sa se elimine prin ingrasarea parului si a pielii capului si nu prin pielea fietei;
- in fiecare dimineata, inainte de orice, luati pe stomacul gol un pahar de apa calda 45-50 grade; substantele toxice de pe peretii intestinului vor difuza in apa calda si se vor elimina prin urina iar cele ajunse in sange, prin proprietatile de difuzie si de echilibru fizic si chimic vor trece pe peretele intestinului.
-urmariti cu atentie ce mancaruri va pot provoca necazuri : alimente prea acre care favorizeaza flora microbiaba, alimente cu E-uri care distrug enzimele sanatoase si necesare pentru echilibrul organismului; cafea, sucuri, chiar si fructele;
- este posibil sa aveti o infectie ascunsa in organism; faceti un tratament cu antibiotice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e adevarat dar nu in toate cazurile de ex la baieti daca fac sex cu prezervativ nu are nici-un efect :-J

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge asta cu sexul, ai incredere in mine toti care spun ca e o prostie gresesc dau si ei comentari aiurea, fa sex si iti trec cosurile:X, BN sa nu crezi ca daca faci odata gata, macar 2 ori pe saptamana sau de cate ori potii...si ai grija cu cinelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care pisicii mei zice ca DA ca nu'i asa. Sora'mea a facut'o de vreo 5 ori si nu i'au trecut cosurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am mai auzit asa. dar prietenul meu are cosuri pe fata de cand in stiu...si nu ea disparut uci unu...si stam impreuna de un an si 3 luni

| bety44 a răspuns:

Cred ca da mi e asa mi s-a intamplat

| cosmina_7159 explică:

Nu asta e remediul pentru cosurile mel.