| iubita_7611 a întrebat:

E adevarat ca s-a construit masina timpului?straight face
funda love struck

9 răspunsuri:
| geoka23 a răspuns:

Da este adevarat ca sa construit masina timpului dar nu este pusa in practica stii pentru ce finca energia folosita este asa de mare incat daca ar pornio si ar scapa de sub control si ar esi un dezastru intelegi.

| DenisiKa_1166 a răspuns:

Nu nu exista asa ceva... Funda?:d

| Ana a răspuns:

N-am auzit laughing

| Patricia a răspuns:

Nulaughing dar iti dai seama ca este posibil sa se descopere chiar daca acum pare imposibil

| alin a răspuns:

Da, dar de romani si o tin secreta in beciul cu vinuri de la cotnari si este exact in fundul beciul si cum intra pe acolo toti cercetatori si alti oameni nu prea ajung in fund fiindca se imbata pe la inceputul drumului si trebuie sa o ia inapoi.

cum sa se fi inventat asa ceva...doamne ajuta daca ar fi existat asa ceva

Răspuns utilizator avertizat
| Puppetzz a răspuns:

Sa construit. dar nu merge :-s

| Crisu a răspuns:

Da, si am ajuns in perioada maimutelor...altfel nu se explica gandirea ta.

| NikolasXD a răspuns:

Nu stiu