| Boo a întrebat:

E cineva pe aici la liceul Nichita Stanescu Ploiesti? Cum e liceul?

36 răspunsuri:
| Alexandru_Alex_1997 a răspuns:

Eu sunt la sfarsitul clasei a 8 a si imi doresc sa intru un acest liceu.Am auzit de la multi preteni ca este foarte bun.

| GeorgianaCOOL a răspuns:

Si eu sunt la liceul nichita stanescu

| pitica_1304 a răspuns:

Eu sunt boboaca la nichita.la stiinte ale naturii.Colegi?big grin Add crisuu_pitik@yahoo.com

| Ioana_5967 a răspuns:

Si eu sunt la mate-info in Nichita laughing
Cine a intrat pe mate-info simplu?

| Maria16_1538 a răspuns:

Si eu sunt boboaca la Nichita la stiinte sociale intensiv engleza...cine e in clasa cu mine add iosefina_adriana daca vretiwinking