| Eva9610 a întrebat:

Cei care invata la liceul Nichita Stanescu din Ploiesti imi poate spune cum este?

Răspuns Câştigător
| love4u a răspuns:

Am un prieten care invata pe acolo, e clasa a9a si din cate mi-a povestit este un liceu frumos.

4 răspunsuri:
| Eva9610 explică:

Adica vreau sa spun daca profesorii sunt exigenti, daca sunt copii cu fite,... astept sa ma ajutati

| EmySweety a răspuns:

Buna! Eu invat in acest liceu, sunt clasa a 10 acum la mate info. Este dragut liceul, profesorii(cel putin cei pe care ii am eu) sunt foarte de treaba.

Cat despre elevi... majoritatea sunt foarte de treaba, nu sunt mai deloc scandaluri cu cocalari sau figuriste din astea tipice liceului.[thinking] Dupa parerea mea liceul este super Ok. Daca mai vrei detalii ma gasesti la ema_ingeras@yahoo.com [winking]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu am auzit ca este bine.si eu vreau sa merg acolobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt in Nichita la profil de Stiinte Sociale, clasa a 10-a. Ce pot sa iti zic. Profii care ii am eu sunt super de treaba. Teme nu prea. De chiulit mai greu... dar cu putin noroc merge. Elevii din Nichita ...majoritatea nu au fite, dar se mai gasesc si cocalari.