| maya_1225 a întrebat:

E de viitor facultatea de turism? se face matematica(sper ca nu)? funda!

1 răspuns:
| PulbereDeStea a răspuns:

Cunosc pe cineva care termina facultatea de turism si din cate stiu eu a avut un program destul de lejer.De exemplu, luni de la 10 la 12, marti de la 8 la 14, miercuri de la 11 la 12, joi de la 8 la 10 si vineri liber.Bine ca in primul an nu este chiar asa dar apoi este mai simplu.Si avea mai multe ore legate de turism.Doar in primul an a facut cam ce se face la liceu.