| Sebastian090 a întrebat:

HEY sper ca nu repet intrebarea da..am vazut la facultatea de Geografie ca in anul 3 se face si turism--aici incep sa ma indoiesc de geografia turismului.....si nu stiu care este mai buna*de viitor *--dau funda daca ajuta cu ceva*

Răspuns Câştigător
| IonutCG90 a răspuns:

Buna ziua. Nu-s deloc expert in asa ceva, dar un sfat pot sa-ti dau. Fa ce-ti place, ce simti! Consider ca cele mai importante decizii le luam cu sufletul/inima, cu intuitia. Se stie ca exista IQ si EQ, fa un echilibru intre. EU de exemplu s pasionat de Geopolitica si demografie, insa mi-ar fi greu sa-ti dau un sfat. Parca mai bine suna facultatea de Geografie generala, pentru ca iti este un bun CV pentru mai tot. Restu, ce nu ai invatat despre turism mai inveti si-n particular daca te atrage. Sper totusi ca ti-am fost cat de cat de folos!