| UmbraDeVulpe a întrebat:

E gresit si sa iti arati partile intime unei rude sau doar sa intretii relatii sexuale e gresit? Daca doar ai aratat nu e gresit?

34 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce, esti exchibitionist si vrei sa le arati rudelor ce cuculet ai tu?
Cat despre intretinut relatii sexuale cu rudele de sange, este total gresit si in anumite cazuri chiar ilegal si interzis, mai ales daca este vorba de parinti sau frate ori sora.

| sierra1 a răspuns:

Dacă tu - copil fiind - ai o durere la poponeț și-i arati zona mamei, nu e gresit

altfel, intrebarea ta e tendențioasă!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu arăți la o verișoară ceva, e ca și cum arăți la sora ta.

| sierra1 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

și eu ți-am răspuns. Tot sincer

| sierra1 a răspuns:

Sau mai exact, tu știind deja răspunsul (dar faci pe niznaiul - ca să nu zic altfel...), intrebi doar așa, la plezneală la fel ca ăsta de mai jos:

https://imgur.com/a/s1vUj2W

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sxrie în Biblie că este o urâciune să îți arăți goliciunea.

| dullcat a răspuns:

Chiar duci lipsa de activitate sexuala intr-atat de mult incat sa incepi jocuri dubioase cu o verisoara?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns:

Ca copil de la 6 ani de când mergi la școală nu mai arăți nici la părinți părți intime.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu se juca jocul cu verișoară sau soră.

| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu poți să faci cu o verișoară ce ar trebui să faci cu alta.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Se juca și 3 băieți cu 1 fată

| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu arăți puța verișoarei, e ca și cum arăți puța sorei tale.

| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Acum tu dacă erai cu o fată de vârsta ta dar nu verișoară și jucați jocul ăla era ca și cum faceți sex dar fără penetrare.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Asta o puteai face și acasă la tine dacă venea fata la tine.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Jocul era ca un sex normal dar fără să bage băiatul puța în fată.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Se juca și la școală și profesorii știau

| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu aveau nimic între ei

Răspuns utilizator avertizat
| sammie a răspuns:

Dacă ești copil e ok. Dacă nu ești nu prea.
Fiecare face ce vrea. Dacă tu vrei să ții relații sexuale nimeni nu te poate opri.

Răspuns utilizator avertizat
| AmandinaDragan a răspuns:

Eviti sa iei o poseta in cap. Si s-ar putea sa le placa. ha ha ha ha

Răspuns utilizator avertizat