| justdanceklihkuugiuhb a întrebat:

Este aici cineva din oradea? o sa merg impreuna cu clasa intr-o excursie de 2 zile la felix si e sunt responsabila cu activitatile de acest gen si trebuie sa caut diferite pensiuni sau hoteluri [in oradea] pentru cazare...ma puteti ajuta [am cautat si eu dar vreau mai multe optiuni] va rog si sa nu fie foarte scumpehappy

Răspuns Câştigător
| sissi a răspuns:

Pai eu sunt din oradea, nu prea stiu cat costa, da uite unele (in paanteza is adresele)
-nevis(pe lapusului nr. 2)
-carnival(republicii, 55/a)
-corola(mestesugarilor nr. 110)
-pensiunea z(mestesugarilor nr. 76)
-pensiunea recidency (ion luca caragiale)
-melody(transilvaniei nr. 5)

cam atatea stiu, da mai cauta
sper sa va distrati si ca te am ajutat si sa`mi dai si o fundita

1 răspuns: