| Cprnt a întrebat:

Este normal ca la virsta de 15 ani sa am 1.58 sau 1.59? cu 51.3Kg?

Răspuns Câştigător
| BlueLifeOfficial a răspuns:

Este normala greutatea, inseamna ca esti bine proportionat/a.
Uite aici un site unde iti poti calcula greutatea ideala in proportie cu marimea:
http://www.calcule.ro/......tutie.aspx

Trebuie sa mentionezi ca ai 18 ani pentru ca daca nu, nu iti afiseaza raspunsul.
Sper ca te-am ajutat.
FUNDA?

4 răspunsuri:
| blueboy2012 a răspuns:

Este foarte normal insa ar trebui sa ai cam 55 kg

| Loriiii100 a răspuns:

Foloseste caluclatorul IMC, il gasesti pe internet oriunde si vei vedea unde te incadrezi si care este greutatea potrivita pentru inaltimea ta.

| paiusi a răspuns:

Da

| Cprnt explică (pentru BlueLifeOfficial):

Funda tongue