| Katerine a întrebat:

Este un baiat care ma place, astazi merg la un konkurs si el va fi acolo cum sa il fac sa se apropie de mine?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Fii naturala! Intreaba`l lucruri la care stii ca se pricepe, ia un rezultat bun la concurs.Asha sigur o sa-i atragi privireawinking Mult noroc la agatatwinking

2 răspunsuri:
| paty_3642 a răspuns:

Il intrebi ceva si chestii de genu...nu stiu cum sa iti explic...ar fi mai bine sa fii u insutzi

| xoxoxoCuteRoxyxoxoxo a răspuns:

Muta-te langa el si prefate ca iti kade ceva pe jos si poate el o va lua sau va intindeti maandoi dupa acel lucru... o sa vezin u ce se va intampla