| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat din alta clasa,, sunt destul de timida, el la fel, insa am opservad ca vrea sa se apropie de mine, vreau sa fac cunostinta insa nu stiu cum sa fac cunostinta cu el sad spuneti-mi va rog metode de a face cunostinta cu un baiat

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Incearca sa vezi ce pasiuni are. Poti sa te duci la el si sa il rogi sa te ajute cu ceva ( afla la ce obiect e foarte priceput ). Dupa iti da un id si vorbiti mai multe. Cand va intalniti data viitoare la scoala poti sa ii multumesti si poate ii propui sa iesiti vreodata.

| dizzyizzy a răspuns:

Hmm. cel mai simplu e cu messul thinking
am avut si eu o situatie asemanatoare.numai ca nu era din alta clasa.era de la volei.si e mai mare cu 1 an jumate decat mine partea a2a oh go on.
pai fa rost de idul lui de la o colega sau un coleg...baga-te in seama cu el pe mess.ca toti au tupeu acolo.incercati sa va cunoasteti.si a2a zi la scoala cu tupeu salutal. baga-l in seama., incearca sa porti o conversatie cu elbig grin.ca nu te va mancalaughing)
>big grin

| adelutza_9680 a răspuns:

Incearca sa il abordezi. Vorbeste cu el despre diferite subiecte.Afla id-ul sau.Astfel veti putea vorbii mai mult. Dupa un timp il poti invita in oras(daca nu face el primul pas). In rest totul vine de la sine.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing...dezbraca-te in chelea goala...si sunt sigura ca va veni la tine sa ii spui unde stai.si eventual cum te numesti
bai...deci.chiar sunteti incapabili sa socializati? ce e asa greu?
du te si gaseste orice motiv sa vb cu el...nu stiu.ca vrei nr unei profe sau ceva de genu.si apoi ii spui cum te numesti... offf

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa te apropii de el si sai spui ca iti place de el sau sa vezi cind vrea sa se apropie de tine si atunci nu refuza dar zimbeste si atunci o sa vezi cum o sa se apropie de tine cu placere mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa tu primul pas si nu te ingrijora