| Te besk a întrebat:

Ce safac imi place de un baiat, in fiecare dimineata il vad si nu pot fara el.Cum sa ma comport cu el, ce sa fac sa se indragosteasca de mine, sa se apropie de mine? PLEASE MUCH (HELP)

4 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu el. poti sa il intrebi ceva simpul, despre ora, daca e nou in cartier, ca il vezi mai mereu, etc. zambeste-i si fii tu insuti. poti sa faci cunostiinta cu el, incercarea moarte n-arewinking.

bafta si nu fii timida, fii mai indrazneatawinking

| Te besk explică:

Multumesc mult de tot tuturor celor care mi-au data sfaturi. Azi am avut sport si a fost si el si i-am zabit si si el a zambit la mine.am sarit coarda si mereu era cu ochii pe mine. Spune-timi daca am facu acest pas care sa fie urmatorul>?

| Dj Zozo a răspuns:

Pai...incearca sa vorbesti cu el, sa'i zambesti...si daca asta nu merge treci la altireria greadevil
impidica'te si incearca sa cazi peste el, fa'i ochi dulci si tot felul de chestii d'astea.
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut andreea, daca iti place chiar asa de mult de acest baiat sfatul meu ar fi sa te bagi in seama cu el, nul sufoca; incearca sai atragi atentia insa nu exagera daca stai de vorba cu el nu te intinde ...incearca sal sorbi din priviri... sfat de la un baiat