| cristianorudi7 a întrebat:

Eu am fifa 11. eu aveam inainte patchul ala cu transferurile de iarna, dar nu mai stiu ce am facut ca nu mai sunt. asaaa... am descarcat de nu mai pot de cap si bag patchul unde trebuie si cand ma duc in fifa la load squads imi zice ca patchu e damaged and cannot be used. dar pana acum, v-am zis ca imi mergea.
deci ce mmmmmmmmmmmm are?

fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1 răspuns:
| ro4ever a răspuns:

Cel mai mare joc creat de Romani in care avem nevoie de ajutor sa ne facem respectati impotriva celor care urasc Tara noastra .
Alaturate Comunitatii noastre de Romani !
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul