| geeeorgiannnaaa a întrebat:

Eu și iubitul meu ne-am sărutat ieri o grămada și eu aveam glume proaste ca îl mușcăm destul de tare de limba și logic ca ma musca și el. ne am mușcat de multe ori pana când am început sa mi simt limba amorțită și sa ma doara. la 12 m-am pus la somn și pe la 2 și ceva m-am trezit brusc, speriata, panicata ca nu puteam înghiți saliva și m-am chinuit câteva secunde sa o înghit. m-am ridicat repede și am fost sa beau apa. credeți ca poate sa fie din cauza limbii ca e ‘ranita’? creca am făcut un atac de panica trezindu-ma in halul ala, am mai și speriat-o pe mama.

Răspuns Câştigător
| AndreiNrcs a răspuns:

Desigur că de la asta este.
Ia gândeşte-te când te duci la dentist şi-Ți amorțeşte limba şi nu mai poți inghiți. Dar va trece întru-un scurt timp nu te speria.