| adrian0123 a întrebat:

Explicati. mi si mie cum sta cu ipod touch? adica cum pot sa-mi bag muzica, poze, filme, jocuri, programe pe el? si in ce consta itunes?! nu prea stiu sa. l folosesc big grin

2 răspunsuri:
| JulianD a răspuns:

Instalezi iTunes de pe site-ul apple.com si prin cablu de date poti sa incarci pe iPod din itunes.

| NoNameSiPunct a răspuns:

Iti dowloadezi itunes apoi descarci de pe net melodii. in partea stanga de la itunes iti apare muzic chanels etc. dai pe muzic (daca vrei sa bagi muzica) si apoi tragi acel fisier in muzis e foarte simplu sper sa iti fie de ajutor asa ar trebui sa fie si cu pozele filmele si jocurile (la jocuri dai pe itunes store si acolo iti downloadezi)