| Anonimathjdkjjccf a întrebat:

Fantomele exista? Si daca da imi puteti spune mai multe lucruri despe ele?

1 răspuns:
| P4rAd0x a răspuns:

Salut.
Nu exista, poti sa fii sigur de asta. Lucrurile de genul despre existenta unor fiinte supranaturale de genul asta sunt invatate ori din desenele animate extrem de retardate, ori auzite de la altcineva. Exista in momentul de fata nenumarate povesti despre fantome, idei si extrem de multe informatii pe internet si nu numai. Poti intreba orice copil cu varsta pana in 8-9 ani si exista sanse extrem de mari sa iti raspunda cu "da", lucru datorat faptului ca are informatiile doar dintr-o singura sursa. Nu exista nicio dovada clara despre existenta lor, chiar daca internetul e plin cu videoclipuri si imagini care pretind ca ar contine fantome, insa nu este confirmat in niciun caz ca nu sunt editate. In principal ori sunt persoane care arata cumva ciudat si destul de horror pentru unii, ori oameni transparenti (ceea ce poti face si tu in photoshop fara prea multe cunostinte de genul). Pentru viitoarele raspunsuri si informatii de pe internet, retine ca sunt scrise tot de oameni, care au diferite pareri, iar asta nu inseamna ca parerea mea sau a oricui altcuiva este neaparat si adevarata. Pentru a avea sanse sa gasesti raspunsul corect documenteaza-te din mai multe surse si pune cap la cap toate informatiile pe care le ai. Succes.