| RoxYuuKikyo a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna si mie lucruri care dovedesc ca fantomele exista?

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Fatomele exista, doar in mintea noastra.

14 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Ce intelegi prin fantome? Daca te referi la persoane decedate sigur nu exista, daca te referi la Duhuri necurate (ingeri cazuti, draci cum le mai spune) sigur exista.

| danut a răspuns:

Si strafulgerat de un gand "LightYagamiDN a răspuns:
Fantome=spirite=sufletelaughingToti religiosi de pe aici spun canu exista atunci de ce scrie in biblie ca la moarte iese sufletul din corp ah?"
Eheehe, greu si cu "cititu" asta, daca citeai mai atent descopereai ca in Biblie scrie cu totul altceva, adica atunci cand moare din om nu iese SUFLETUL ci SUFLAREA DE VIATA care este cu totul altceva decat spune domnia ta. Pentru documentare mai aprofundata citeste in Facerea (Geneza) cum a facut Dumnezeu pe om.

| PhaseMorphXR a răspuns:

Da... se numesc Substante Halucinogene.

| DorelSudoru a răspuns:

Fantome=spirite=sufletelaughingToti religiosi de pe aici spun canu exista atunci de ce scrie in biblie ca la moarte iese sufletul din corp ah?laughing

| Damasc a răspuns:

Intrebare " exista? " ti-ai pus-o?

| Piableu a răspuns:

De unde stii ca nu exista? Exista( parerea mea), dar rar ne pot contacta( au fost cazuri, vezi si pe la TV), si nu sunt acel gen de fantome cum sunt aratate in filme de groaza...sunt niste entitati, nu au ce sa ne faca, asa ca la noapte poti sa dormi linistit, asa cum ai facut-o pana acumwinking

| Quest a răspuns:

Nu

| RoxYuuKikyo explică:

Nu am spus ca eu cred in ele asta e idea! vreau sa imi dea cineva un motiv care sa ma faca sa cred in fantome!

| Alexurukay a răspuns:

Primul si cel mai important lucru este : nu exista!

| Edy_7448 a răspuns:

Nu sunt lucruri care dovedesc ca fantomele exista
NU EXISTA FANTOMElaughinglaughinglaughinglaughing

| HyuLa a răspuns:

Iesi de pe cont, sh postezi la aceea intrebare fara a te conecta.

| ZashikiOnna a răspuns:

Pai. eu am multe. chiar foarte multe ciudate, dar nu am de gand sa vb despre ele

| MariePop a răspuns:

Pai omul dupa ce moare, 6 saptamani bantuie casa in care a locuit. Si vara trecuta a murit o matusa de-a mea. si bunicamea si strabunicamea au auzito cum le-au spus numele. Si nu cred ca au de ce sa inventeze asa ceva pentru ca totusi au o varsta. Si nu s-a intamplat in aceeasi zi totul.

| Cluddy a răspuns:

Haai ca esticuulmea! NU EXISTA!