| nononononono a întrebat:

FUNDA! Cea mai buna prietena a mea, si-a facut un nou prieten, care nu se intelege cu prietenul meu deloc.Se ameninta cu bataia, etc.Eu si cu ea vrem sa ii facem sa se inteleaga, doar ca nu vreau sa renunt nici la el, nici la ea, Nu pot sa cred ca ni se intampla noua asta.nu vrea nici ea sa renuntam pana nu ii facem sa se impace...se cunosc de la gradinita. dar nu vor sa ne zica de ce nu se mai inteleg... Ce sa facem?

1 răspuns:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu una zic sa va intalniti toti patru si voi doua sa ii luati la intrebari pe amandoi, sa ii intrebati care este problema lor, sa incercati sa ii impacati, va urez bafta.