| HeathLedgerForever a întrebat:

[FUNDA] heii TPU kiss. peste 1 an si jumatate merg la liceu in judetul arad (eu is din curtici) si impreuna cu un coleg care mama sa este foarte cunoscuta si profesoara (e si matusa mea) dupa ce o sa venim de la liceu sa ne luam si o slujba. si vrem sa mergem la ceva localuri pentru a aranja a ornamenta sali pentru nunti botezuri. credeti ca ne'ar lua? la 16 ani? kiss

Răspuns Câştigător
| vladutzstefan a răspuns:

Sigur ca da big grin.asa a facut un prieten de-al meu si a functionat