| seby1998 a întrebat:

Pot castiga bani din poze dar nu sa merg la nunti, botezuri etc dau funda raspunsului castigator

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Meseria de Fotograf Este una frumoasa.Si trebuie sa ţi placa pe deplin Trebuie sa i te dedici din toata inima si din tot sufletul Nu Trebuie sa te gandesti la bani cat vei castiga pe o poza.Nu Te imbogatesti peste noapte ci peste timp! intelegi? să mai continui?

| TheStory a răspuns:

Fa o expozitie cu o tema anume.

| pnker a răspuns:

Da. Poti organiza photo shooting-uri platite. Dar nu e ceva de viitor.

| stefanutzu112 a răspuns:

Da! dar daca ai aparatura sa developezi poze sau sa faci poze plasticate cv de genu