| oanaoany a întrebat:

Funda pentru melodie hip hop fara versuri...:d va rog.am mare nevoie... dau funda.

5 răspunsuri:
| onlyketoops a răspuns:

Photoscape

| onlyketoops a răspuns:

Scz pentru raspuns asta erea linkul catre un mix super http://www.youtube.com/watch?v=O3ILk7opZvY

| oanaoany explică:

"Realitatea bate platoul de filmare poti sa fi frumoasa si fara efecte speciale!:X"
~Libertatea nu mi`O poti lua, fac ce vreau cu viata mhea.Vindecarea vine incet, dar greseala n`am s`O repet [-x
[nu e sigur]-nimic de spus / nici sfaturi de dat / un pic fortat / mai mult complicat. intoarceti privirea in mortii tai de OBSEDAT """
Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!
~"Nu plange dupa un baiat. lasa`l pe el sa planga dupa tine. ca fetele ofera si iarta. da` baietii primesc si uita"
~"Ma amuza baietii care se vaita ca au suferit din dragoste si ca: "Vai nenorocita draq ce a indraznit sa`mi faca!''Va ranit orgoliu` ma, NU sentimentele!"
~Sa th`ierth sau sa th`uit? A2a ma doare, prima n`am pututh
~Taria unui barbat nu consta a avea mai multe femei, Ci in a ramane fidel uneia singure...
~"O vezi cum pleaca cu ochii goi.Tu prea mandru sa o opresti! Crezand ca vine inapoi..."
~"Stiu am sambure de drac /Spun tot ce-mi da prin cap/ Chiar cand ai vrea sa tac
~Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce-ai reusit sa pierzi.

| oanaoany explică:

. Încep să văd, ce n-am văzut. Încep să cred că te-am pierdut!
Te chem încet, spre nicăieri. Te chem spre visele de ieri!

2.Viaţa mi-a dat o lecţie, tot ea m-a înţepat. Ea a fost singura târfă care m-a făcut să plâng cu-adevărat!

3.Adu-ţi aminte ce greu îţi este să te schimbi pe ţine însuţi şi vei înţelege atunci câte şanse ai când încerci să-i schimbi pe ceilalţi!

4.Nu poţi schimba trecutul, dar îţi poţi nenoroci un prezent liniştit îngrijorându-te despre viitor.

5. Dupã primul' fum viaţa nu mai pare durã, E doar o `pãrere deci mai trag o turã!

6. Bine şi rău în juru' tău se vor juca, lumea asta moartă va vrea să îţi fure dragostea!

7.Viaţa merge înainte ce a fost a fost. Nu te poţi abţine şi nu îl poţi uita, îl iertai mereu chiar dacă îţi greşea.

8.Azi la modă e. să ne pierdem minţile

9.Viaţa nu-i roz! Eu o vopsesc în verde! Am pierdut tot! Deci nu mai am ce pierde! Nu beau de supărare! Eu beau de sete! Sunt la poarta Iadului şi tai bilete

10."Nu înceta niciodată să zâmbeşti, nici chiar atunci când eşti tristă, pentru că nu se ştie cine se poate îndrăgosti de zâmbetul tău

11.Ai putut să dai viaţă unui sentiment faţă de o altă persoană când tu te iubeai numai pe tine?

| oanaoany explică:

Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

Multi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

Nu incerca sa ma judeci dupa aparente,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta

Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar cum baietii nu au reusit sa treaca dincolo d forme, s`au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Barfa'i pentru prosti,deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza,in lumea printeselor nu exista rautate

Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii ceva nu ma lua drept papusa ta! Am sa-ti mai dau inca o sansa dar intr'o alta viata,cat despre mine:nimic din ce misca nu ma misca

iubesc doar ceea ce apreciez,protejez doar ceea ce imi e mai scump,si ajung mereu unde imi propun

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!

majoritatea cred ca am numai impresii in cap,mi s`au intamplat prea multe in viata asta de rahat, si nimeni nu a fost langa mine atunci cand am avut nevoie

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca, Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta

FAC CE TREBUIE SA FAC SA'MI FIE MAI BINE,NUMAI EU STIU,O SA FIU EXACT ASA CUM O SA FIU,VIATA MI'O TRAIESC DUPA REGULILE MELE,NU AM TIMP DE SFATURI SAU ALTE VORBE RELE

poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da, insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta",gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala

inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta,si am scris cu degetul DISPARI

De cate ori vad visele cum se sfarsesc,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

zambeste si toata lumea va zambi cu tine,razi si vor crede toti ca te droghezi

Vrei sa ma schimbi? Schimba`te tu primul,Tu esti doar personajul,Eu fac tot filmul

prezint realitatea exact asa cum este ea, Divertisment pentru tine, mod de viata pentru mine

Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta,vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta

Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept

Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!

Diamantul? nu defineste STRALUCIREA! si chiar nu am nevoie de un Rolex ca sa stiu cat e ceasul,sa nu uitam ca exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani!

Nu mai iert minciuni,nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa!
Stiu cum sa ascund lacrimile stiu cum sa zambesc atunci cand inauntrul meu totul se prabuseste stiu sa plang razand si prietenii adevaratzi vor observa tristetea din ochii mei dar cei ce se prefac se vor preface in continuare si eu le voi raspunde avand aceeasi valoare