| LoveMusic a întrebat:

Avem un proiect la istorie, a spus profu' că putem face poster, power point sau mă rog.Am ales power point. Ce melodie de istorie să punem în fundal, dar atenţie, fără versuri. Vă rog, am nevoie week-endul ăsta! Fundiţăă love struck

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Corul robilor din opera Aida de Giuseppe Verdi.

| Cory89 a răspuns:

Clint Mansell - Requiem for a Dream http://www.youtube.com/watch?v=e2Ma4BvMUwU cred ca ar merge si asta... nu stiu ce sa zic, pentru ca nu stiu exact despre ce este vorba, dar daca e vorba de razboaie si lupte si chestii d'astea, atunci cred ca ar merge melodia asta. :-?

| LoveMusic explică:

Imi trebuie una lenta, fara versuri, asa ca si pentru un spatiu cultural.

| kitty_9527 a răspuns:

Poti sa pui desteapta-te romane, doar instrumental(asta depinde de ce proiect este vorba)