| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate trimite un euro pe orange... cei cu suflet mare...va rog.am mare nevoie.

5 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

La munca ...tzigane

| gianitheone a răspuns (pentru laurentiu80):

Ma jignesti,dar nu ma cobor la nivelul tau,pentru ca as fi la fel! deocamdata sunt cam in pana de bani,si nu se poate incarca doar un euro,dupa cum stii! si oricum, eu am zis CINE ARE SUFLETUL MARE, deci nu e cazul tau! nu te deranja sa ma mai deranjezi!

| LucianR a răspuns:

Ok...am nevoie de numarul tau

| LucianR a răspuns:

Sau mai bine da-mi add pe mess...id-ul este cinemis23.ii un id anonim al meu.imi dai add si vorbim acolo.

| gianitheone a răspuns (pentru LucianR):

Salutare! tocmai am dat add la id-ul de messenger!