| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cum pot face multe like-uri la poza de profil de pe Facebook, un program ceva? Un site? Si care sa mearga.

62 răspunsuri:
| Sidonia_Norma_1982 a răspuns:

Fa-ti cu incredere cont pe www.pfinance.ro pentru mine este foarte util ca sunt inregistrati doar romani

| Flaviiix a răspuns:

Pe fast like

| AndreiHelper a răspuns:

NU E SPAM, FUNCTIONEAZA!

Foarte simplu, http://likeuripefacebook.blogspot.co.uk/......ebook.html (nu e mult de citit, doua trei cuvinte).

Intra pe link, urmeaza pasii si bucurate de likeuri.

Alte răspunsuri
| Moni88 a răspuns:

Cea mai buna solutie descoperita de mine pana in prezent, este acest site: http://l0.ro/5HX

| Lucascumpea a răspuns:

Like

Alte răspunsuri
| Ionut_Laur_1999 a răspuns:

Laur are mere

| Ratcatalinvasile a răspuns:

Cum poti CA sa am Laicuri la poze pe Facebook

| Ichim_Rebeca_1997 a răspuns:

Frumos

Alte răspunsuri
| Florin_Boboc_2000 a răspuns:

Vreau like la poza

| Andres_Juan_1997 a răspuns:

Vreu sa strang mai multe like.uri

| Cristian_Ivanoiu_1996 a răspuns:

Funda! Știți cumva cum pot face multe like-URI la poza de profil pe Facebook, un program ceva. Un site? Și care sa meargă. FUNDA.

| Demarko_Larisa_1996 a răspuns:

Cum pot sa fac multe clikuri pe Facebook

| Melenciuc_Vasi_1997 a răspuns:

Like

Alte răspunsuri
| Yonut_Haicu_1999 a răspuns:

Mi-am facut cont pe : http://likeme-likeyou.com/? si nu stiu cum sa dau sa-mi dea like pe facebook

| fabio1991 a răspuns:

Alta poza

Alte răspunsuri
| Angelo_Petru_2001 a răspuns:

Vreau sa am multe like
-uri la poza de profil

Alte răspunsuri