| Lorena07 a întrebat:

Funda! Știți cumva cum pot face multe like-URI la poza de profil pe Facebook, un program ceva. Un site? Și care sa meargă. FUNDA.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si te ajuta la?

| alina2k18 a răspuns:

Pune te capra laughing

| mentholinks a răspuns:

Pune aici un link si iti vom da toti utilizatorii TPU like.

| Nemessys a răspuns:

Am eu unul. Sper ca inca mai merge rolling on the floor, nu l-am mai folosit. Daca imi zici la ce te ajuta, atunci ti-l dau. happy

| ovidiu123432 a răspuns:

Nu incerca sa-ti bagi like-uri de pe site-uri de genul, o sa-ti fie sters contul dupa un timp, am patit si eu asta de multe ori, acum nici cont de Facebook nu mai ma lasa sa-mi fac.
Poti sa postezi pe grupuri de Facebook postari gen "Schimb de like-uri la poza de profil„, sau daca ai Instagram sa mi-l lasi si o sa-ti dau acolo site-ul si o sa-ti spun mai multe lucruri.