| Iubiţica95 a întrebat:

Funda+Vot! As dori sa-i fac iubitului meu o surpiza dar nu stiu ce. Ceva romantik, poate amuzant! Cele mai multe si mai bune idei funda

Răspuns Câştigător
| celsia98 a răspuns:

Scoate-l la un film romantic, dupa acea continui cu o cina romantica cu lumanarele parfumate si eventual un vin sange de taur si apoi va plimbati cam o ora, un mic sarut si cine stie poate se ajunge si mai departe.

2 răspunsuri:
| Fytzy a răspuns:

Asteaptal p iubitul tau in baie sau in dormitor aproape dezbrakta totul sa fie plin cu petale d trandafiri si o sticla d vin rosu ca stimuleaza simturile

| Blondutza_8123 a răspuns:

O cina romantica. lumanari. alea aleahee hee. Te descurci tuhee hee. Bafta.happy