| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa ii cumpar iubitului meu de la mare? A spus ca vrea ceva mic si amuzant, dar nu stiu ce! Idei?
Multumesc mult.

13 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

O poza cu penisul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un minion.
Un catel d-ala care se tot misca.
O figurina din Monsters University.
O masca

| Kenya a răspuns:

Un breloc laughing

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Cumpara-i un tricou cu un maimutoi. Un breloc cu un mesaj/personaj amuzant. Cumpara-i ceea ce ti se are amuzant. Doar cred ca il cunosti, ar trebui sa fie usor. I-ai un caine din ala care latra si, porneste-l, fa-l sa rada.Nu da banii pe chestii scumpe laughing Bafta!

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai ceva cu scoici
Sau un medalion homemade.

| BlackArt333 a răspuns:

Un spiridus!

| meinyiddishekop a răspuns:

Hahahahaaha, el e mic si amuzant ca sta acasa. Ahahahahaa, te-ai distrat la mare? A fost ok, nu? Eu zic sa-i povestesti ce ai facut acolo.

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

O pasaricawinking Sigur l-ar incanta.

| Chawki a răspuns:

Sare de mare laughing

| Alexandraaaa08 a răspuns:

In statiunea Eforie N si cred ca si in altele dar eu acolo am vazut tricouri personalizate si au si ei deja expuse multe modele. Costa 10 sau 15 lei unul

| madarfacar112XD a răspuns:

Un afis pe care sa scrie "nu o sa te mai mint niciodata! " ar fi frumos din partea ta daca i-ai face asa un cadou

| madarfacar112XD a răspuns:

Un afis pe care sa scrie "nu o sa te mai mint vreodat" ar fi frumos din partea ta. smug

| madarfacar112XD a răspuns:

Nimic.