| Mariu a întrebat:

As dori sa imi dati niste idei ce fel de dans cu sceneta se poate face dupa cintecul asta, sa fie ceva extrem de amuzant http://www.trilulilu.ro/BoomMoldova/06f0d0c25c2cff. va rog ajutati-ma. Dau funda la cine imi da cele mai bune idei

Răspuns Câştigător
| SilverGirl a răspuns:

Daca ai facebook poti sa folosesti niste miscari din budy poke sau poti sa folosesti un joben si un bat si sa imiti dansul dintr un desen animat cu astea 2 materiale sper ca ti-am dat ceva o idee
succes