| Kiddadx a întrebat:

Heeeiii, din greseala am umblat la setarile de pe facebook, iar pe profil nu imi mai apar datele mele( liceul, orasul si alea) ce sa fac sa imi apara din nou? Multumescc!

1 răspuns:
| AndraSmile a răspuns:

Intra din nou la setari, si unde scrie localitate, liceu si din astea scriele si apoi da public.Sau daca nu asta e problema poate le-ai setat ca doar tu sa le poti vedea, asa ca unde iti apare insigna cu un lacatel pune pe "prietenii prietenilor". Succes happy