| IulianOvidiu a întrebat:

Salut, am si eu o problema la facebook, nu stiu de ce la un prieten nu ii apar datele mele de baza..adica data de nastere. orasul unde locuiesc etc.iar la restul prietenilor le apare tot.

Vreau sa stiu daca am facut eu ceva sa nu ii apara lui sau el a facut ceva si daca se poate si ma ajuti si cu o rezolvare va rog?

Ofer funda primului raspuns corect

1 răspuns:
| sonia9 a răspuns:

Pai... nu stiu ce sa zic. Poate prietenul tau a facut-o, jucandu-se pe acolo. Sau tu, daca ai umblat prin setari si ai incercat ceva cu acel prieten. Incearca sa il stergi de la prieteni si sa-l adaugi iar.