| qxpsea a întrebat:

Heei. ca sa ma loghez pe ask folosesc contul de facebook. cum pot dezactiva contul? ( imi cere parola contului de ask dar eu nu am asa ceva )

7 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Te loghezi cu butonul facebook apoi dai la setări-profil şi jos în dreapta ai dezactivare cont

| qxpsea explică (pentru Gunoi):

Imi c ere parola contului pentru a-l putea dezactiva.

| Gunoi a răspuns (pentru qxpsea):

Parola contului e aia de pe facebook

| qxpsea explică (pentru Gunoi):

Am incercat deja si nu merge

| Gunoi a răspuns:

Hmm nu știu, nu vreau să îți cer parola doar ca să te ajut laughing scuze credeam să fiu de ajutor

| qxpsea explică (pentru Gunoi):

Mersi oricum happy

| Gunoi a răspuns:

Eeh aș vrea asta dar nu vreau să fie doar de formă fără să te ajut în vreun fel am să încerc să aflu mai multe despre problema ta și am să revin cu o soluție