| zuzzyxD a întrebat:

HEei`TPU`happy Cine stie niste programe de modificat poze.batting eyelashes Ceva diferit de PhotoScape, Photo Funia`. Ceva mai pro`happy[ Funda`:*! ].

Răspuns Câştigător
| Amalia a răspuns:

Eu am photoinstrument love struck
e super tare
pot sa acopar cosurile.sau punctele negre.toate chestiile de genul asta.sau de ex. daca sunt 2 pers intr-o poza.pot sa sterg o persoana. fara sa isi dea cineva seama ca e modificata poza.e super tare.si nici nu e complicat ca photoshop.
Daca il vrei imi trimiti un msj pe prv cu id.si ti-l dau acolo.
Bafta!

4 răspunsuri:
| sceptic a răspuns:

Photoinstrument

| Lovemeifyoudare44 a răspuns:

Incearca si Picnik.cica e bun. Iar daca vrei da te machiezi foloseste taaz.com. Fundaa?hee heebatting eyelashes

| deniiiii234 a răspuns:

Photoshop.

| Dienutza_8335 a răspuns:

Photoinstrument, photoshare, photoshop, pizzap.com, dreamlight si magic photo editor cam atat stiu