| κίllą a întrebat:

Ce programe de modificat poze stiti?thinking in afara de: photoscape, photoshine, artweaver si magic photo editor. Sa pot scrie pe poze etc :p Dau fundita tongue

Răspuns Câştigător
| spooky a răspuns:

Pe www.picnik.com.Dai,, get starte now!'', apoi upload foto si la creat exista ''text''. Acolo sunt multe tipuri de scris.:*

9 răspunsuri:
| Raisa a răspuns:

Photoshop cs2(il am ii super), apoi... e unu pentru efecte si din astea ft ft cool ACD Fotocanvas, photofiltre, gimp, sau inca unu pentru efecte: dreamlight photo editor is bunicele tongue
Pupici!

| cosima11 a răspuns:

Eu folosesc PhotoScape si e f bun. imi plac si efectele si pot scrie si pe poze.

| Lady Dee a răspuns:

Mie mi se pare bun photoshop'ul

adica poti sa adaugi poze si editurile se vad mai frumos si poti schimba chiar si culoarea ochilor.

eu si acum incerc sa fac rost de el.momentan ma multumesc doar cu photoscape big grin

succes:*

| Brotacelu a răspuns:

Alta care vrea sa isi modifice pozele laughing)
Hai ca iti zic unu si eu
Photo-instrument

| botafogo a răspuns:

Picasa 3

| ZuZuAleX a răspuns:

Si cu photoscape poti scrie pe pozebig grin mai e picasa, photoshop,... scrie la google programe de modificat poze si iti da multeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.picnik.com