| beatriceflorina a întrebat:

Heei TPU! vreau si eu ceva muzica buna, multumesc :*!

Fundaa :*!

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin muzica buna...

| euforiaa a răspuns:

Natasha Bedingfield - Unwritten

| hetfield1234 a răspuns:

Ooooooo. muzica buna laughing scrie pe youtube sepultura roots bloody roots. glumesc. sa nu faci prostia sa asculti chestia aia ca la noapte nu mai dormi. maybe some metallica, guns n roses ac dc? no? or, i don t know. eu asta ascult. manowar, pantera rammstein, megadeth. dupa parerea mea, e muzica geniala. dar daca nu asculti tu de astea, nu e nimic. incearca poate iti placeee. :*

| euforiaa a răspuns:

Incearca sa asculti Holograf, Directia 5, Vunk, Voltaj..Si vei asculta muzica buna!winking