| Parisblue a întrebat:

Hei, am de scris despre un fruct, sau orice chestie de mancat cum se obtine.ca de ex cafeaua.Alte exemple despre care as putea sa scriu?
funda!

2 răspunsuri:
| Elisa_6224 a răspuns:

Poti scrie despre grau sau porumb...si mai intai scriicum se obtine si dupa aia la ce se foloseste...big grin

| Drăăă a răspuns:

Hei.Scrie pe google fructul respectiv si o sa iti dea acolo mai multe, iar tu da click pe wikipedia.Acolo poti gasi oricebig grin.(despre acel fruct). Daca ai nevoie de ajutor.Baga id:orice_pentru_oricine@yahoo.com